Usługi fotograficzne z drona Rzeszów

Jakie korzyści dają zdjęcia nieruchomości z drona

Jeśli jesteś właścicielem domu na sprzedaż lub wynajem

Wykonanie dobrych zdjęć domu na sprzedaż lub wynajem z ziemi jest często utrudnione ze względu na otoczenie. W takie sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z perspektywy jaką oferuje dron. Aby wykonać dobre zdjęcie domu z drona, wystarczy wznieść się na nie więcej niż 10m nad poziom gruntu. Przy większych nieruchomościach, mogą to być większe wysokości, ale zwykle nie przekraczają one 30m. Dodatkową zaletą jest możliwość pokazania domu oraz całej działki w szerszym otoczeniu, czego nie da się zrobić klasyczną fotografią z ziemi.

Jeśli jesteś właścicielem firmy

Dobrej jakości zdjęcia z drona pokazujące Twoją firmę lub ostatnie realizacje pomagają budować pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy w Internecie i poza nim.

Przykładowe zdjęcia nieruchomości z drona

Dołącz do grona zadowolonych klientów

5,0 33 reviews

 • Avatar Magdalena Grodzka-Dziadosz ★★★★★ 3 miesiące temu
  Jestem bardzo zadowolona z wykonanych fotografii, szybko i sprawnie, termin wykonania dotrzymany, dziękuje … More bardzo za super zdjęcia.
  Profesjonalista, szczerze polecam!!! Pozdrawiam
 • Avatar Agnieszka Stańko ★★★★★ rok temu
  Jestem bardzo zadowolona z usług firmy Wirtuo. Bardzo zależało mi na wykonaniu sesji fotograficznej do … More końca poprzedniego tygodnia. Fotograf zgodził się wykonać usługę w niedzielę popołudniu. Zdjęcia były gotowe do 3 dni roboczych. Szybki i bezproblemowy kontakt z wykonawcą. W razie wątpliwości chętnie służył radą.
 • Avatar Artur Żebrakowski ★★★★★ 2 lata temu
  Bardzo profesjonalny kontakt i realizacja zamówienia. Sesja wykonana z dnia na dzień, rzetelnie i zgodnie … More z moimi oczekiwaniami. Zdjęcia znakomitej jakości. POLECAM.
 • Avatar Karol Grześkiewicz ★★★★★ 9 miesięcy temu
  Profesjonalista, wykonał dla mnie zdjęcie sferyczne, super efekt, przystępne ceny. Polecam.

O mnie

Nazywam się Paweł Litwin i fotografuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w fotografii budynków, wnętrz oraz wirtualnych spacerach. Od 2017 roku jestem Rekomendowanym Fotografem Google. Jako Rekomendowany Fotograf Google mogę tworzyć wirtualne spacery firm w usłudze Mapy Google w technologii Street View oraz pomagać firmom w tworzeniu wizytówek, które pozwolą wyróżnić się w lokalnej wyszukiwarce Google.

Obszar działalności

Fotografuję nieruchomości głównie w Rzeszowie oraz w województwie podkarpackim. Czasami zdarza mi się fotografować również w sąsiednich województwach - małopolskim, lubelskim i świętokrzyskim.

Mapa Polski z zaznaczonymi województwami: podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim i lubelskim.

Kontakt