Jakie korzyści dają zdjęcia nieruchomości z drona

Wykonanie dobrych zdjęć domu na sprzedaż lub innych nieruchomości komercyjnych z ziemi jest często utrudnione ze względu na otoczenie. W takie sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z perspektywy jaką oferuje dron. Aby wykonać dobre zdjęcie domu z drona, wystarczy wznieść się na nie więcej niż 10m nad poziom gruntu. Przy większych nieruchomościach, mogą to być większe wysokości, ale zwykle nie przekraczają one 30m.
Dodatkową zaletą jest możliwość pokazania domu oraz całej działki w szerszym otoczeniu, czego nie da się zrobić klasyczną fotografią z ziemi.

Zdjęcia nieruchomości z drona

Przykładowe zdjęcia nieruchomości z drona

O mnie

Nazywam się Paweł Litwin i fotografuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w fotografii budynków, wnętrz oraz wirtualnych spacerach. Od 2017 roku jestem Rekomendowanym Fotografem Google. Jako Rekomendowany Fotograf Google mogę tworzyć wirtualne spacery firm w usłudze Mapy Google w technologii Street View oraz pomagać firmom w tworzeniu wizytówek, które pozwolą wyróżnić się w lokalnej wyszukiwarce Google.

Obszar działalności

Fotografuję nieruchomości głównie w Rzeszowie oraz w województwie podkarpackim. Czasami zdarza mi się fotografować również w sąsiednich województwach - małopolskim, lubelskim i świętokrzyskim.

Mapa Polski z zaznaczonymi województwami: podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim i lubelskim.

Kontakt