Zdjęcia i wirtualne spacery z drona Rzeszów

Jakie korzyści dają zdjęcia nieruchomości z drona

Jeśli jesteś właścicielem domu na sprzedaż lub wynajem

Wykonanie dobrych zdjęć domu na sprzedaż lub wynajem z ziemi jest często utrudnione ze względu na otoczenie. W takie sytuacji idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z perspektywy jaką oferuje dron. Aby wykonać dobre zdjęcie domu z drona, wystarczy wznieść się na nie więcej niż 10m nad poziom gruntu. Przy większych nieruchomościach, mogą to być większe wysokości, ale zwykle nie przekraczają one 30m. Dodatkową zaletą jest możliwość pokazania domu oraz całej działki w szerszym otoczeniu, czego nie da się zrobić klasyczną fotografią z ziemi.

Jeśli jesteś właścicielem firmy

Dobrej jakości zdjęcia z drona pokazujące Twoją firmę lub ostatnie realizacje pomagają budować pozytywny i profesjonalny wizerunek Twojej firmy w Internecie i poza nim.

Przykładowe zdjęcia nieruchomości z drona

Dołącz do grona zadowolonych klientów

5,0 25 reviews

 • Avatar Marek Pysz ★★★★★ 3 miesiące temu
  Profesjonalnie, zgodnie z umową, starannie wykonane zdjęcia apartamentu. Dziękuję za wykonaną pracę. … More
 • Avatar Artur Żebrakowski (KNB Prodżekt 2017) ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Bardzo profesjonalny kontakt i realizacja zamówienia. Sesja wykonana z dnia na dzień, rzetelnie i zgodnie … More z moimi oczekiwaniami. Zdjęcia znakomitej jakości. POLECAM.
 • Avatar Kamil Gołębiowski ★★★★★ 5 miesięcy temu
  Przekazane zdjęcia są wysokiej jakości, bardzo dobry kontakt z Panem Pawłem, zlecenie wykonane zgodnie … More z umówionym terminem. Polecam.
 • Avatar Wojciech Chromik ★★★★★ 11 miesięcy temu
  Pełen profesjonalizm. Super kadrowanie i jakość zdjęć. Polecam!!

O mnie

Nazywam się Paweł Litwin i fotografuję od ponad 10 lat. Specjalizuję się w fotografii budynków, wnętrz oraz wirtualnych spacerach. Od 2017 roku jestem Rekomendowanym Fotografem Google. Jako Rekomendowany Fotograf Google mogę tworzyć wirtualne spacery firm w usłudze Mapy Google w technologii Street View oraz pomagać firmom w tworzeniu wizytówek, które pozwolą wyróżnić się w lokalnej wyszukiwarce Google.

Obszar działalności

Fotografuję nieruchomości głównie w Rzeszowie oraz w województwie podkarpackim. Czasami zdarza mi się fotografować również w sąsiednich województwach - małopolskim, lubelskim i świętokrzyskim.

Mapa Polski z zaznaczonymi województwami: podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim i lubelskim.

Kontakt